GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Assietter 11064010
nr 1106 4010
Assietter
Ett par, Qianlong, Famille Rosedekor, diameter: 16, 5
Kondition: slitage, spricka/ sprickor, nagg
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:53:15
600 kr
700 kr